Суд призначив Диканю майже 700 тисяч застави – Новости Полтавы и области

Октябрський районний суд Полтави 4 вересня 2021 року призначив запобіжний захід для депутата міськради від “За Майбутнє” Євгена Диканя — 681 тисячу гривень застави.

Сьогодні, 4 вересня, Октябрський райсуд Полтави обрав запобіжний захід для депутата міськради Євгена Диканя, якого 2 вересня затримали за підозрою у хабарництві (ч.3 ст. 368 ККУ). Разом із Диканем на одержанні неправомірної вигоди викрили й головного архітектора міста Миколу Шевельова.

Учора, 3 вересня, під час прес-конференції прокурор Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній повідомив, що депутат і начальник управління вимагали від підприємця $5000 за оформлення вивіски та загального зовнішнього вигляду його закладу у центрі Полтави. 2 вересня підприємець передав другу частину коштів у розмірі $3000 через ресторан “Болоньєтта”. Після цього Євгена Диканя затримали у міськраді, а коли провели обшуки — відправили до ізолятора тимчасового тримання. Шевельова не затримували, інформує Полтавщина.

Під час обрання запобіжного заходу Євген Дикань заявив, що справа проти нього сфальсифікована. А прокурор Лаврик клопотав суддю про призначення для Євгена Диканя заставу у розмірі 3 млн грн. 

Депутат Полтавської міського ради Іван Діденко зачитав заяву про взяття Євгена Диканя на поруки депутатського корпусу. Під зверненням підписався 21 депутат різних рад. Проте суддя Едуард Сініцин призначив Диканю запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці із правом внесення 681000 грн застави. 

Миколі Шевельову запобіжний захід поки що не обирали. Після обрання запобіжного заходу Євгену Диканю стало зле, йому викликали швидку допомогу.

суд, влада, скандал, гроші, хабарництво, корупція


Источник