За словами чоловіка, у той вечір він ремонтував рушницю і випадково вистрелив
Сихівський районний суд Львова покарав чоловіка, який у стані алкогольного сп’яніння влаштував стрілянину вночі під час комендантської години. Він випустив понад десяток куль, пошкодивши вікна в будинку навпроти. Відповідний вирок у травні опублікували у Єдиному судовому реєстрі.







Discussion about this post