Талановиті миколаївські спортсмени та їх тренери отримують заохочення та стипендії від міста » Миколаївський Оглядач


У Миколаєві цінують здобутки талановитих спортсменів та їх тренерів, тож вже є традиційною система їх заохочення за високі результати.

Протягом 2023 року 65 кращих спортсменів міста отримали одноразову грошову винагороду на загальну суму 192 тис. грн. за високі призові місця на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Також 35 кращих тренерів спортивних шкіл міста отримали одноразову премію на загальну суму 280 тис. грн. за підготовку спортсменів, які посіли призові місця на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Срібний призер зимових Олімпійських ігор-2022 Олександр Абраменко отримав в 2023 році премію 100 тис. грн.

Ще 44 спортсменам, які є чемпіонами та призерами чемпіонатів світу, Європи та України, виплачена стипендія на загальну суму 2 млн. 921 тис. грн.

Покращується також матеріальна база спортивних установ міста. Так, протягом року управлінням придбано каретки та уключени для академічного веслування, мат татамі, м’ячі, фехтувальні клинки, наконечники, палички зі стрічками, скакалки, боксерський інвентар, а також спортивну форма для всіх видів спорту на загальну суму 1 млн. 019 тис. грн. За рахунок міського бюджету для СДЮСШОР з велоспорту було придбано 10 велосипедів на загальну суму 172 тис. грн., а в КДЮСШ «Олімп» купили човен для відділення байдарки і каное за 30 тис. грн.