Тейлор Свіфт заробила понад 100 млн доларів зі Spotify в 2023

За підсумками 2023 року, Тейлор Свіфт стала найбільш прослуховуваною артисткою на Spotify та досягла рекордних заробітків, пише Billboard.

Наприкінці листопада в щорічному звіті платформа повідомила, що пісні Тейлор набрали 26,1 мільярда прослуховувань. Ці показники набагато перевищують результати попередніх рекордсменів: наприклад, Bad Bunny був найпопулярнішим артистом Spotify останні три роки, і в піковий 2020 мав 18,5 мільярда стримів.

За розрахунками Billboard, така кількість прослуховувань уже принесла Тейлор Свіфт близько 97 мільйонів доларів. До кінця року співачка має заробити ще чотири. Якщо додати прослуховування на інших платформах, то лише з роялті Тейлор Свіфт у 2023 отримає приблизно 160 мільйонів доларів, а загальна кількість стримів її пісень за останні 12 місяців перетне позначку 38 мільярдів. 

Нагадаємо, цього року артистка випустила дві перезаписаних версії своїх старих альбомів і розпочала концептуальний тур The Eras Tour, що охоплює і розкриває різні епохи її творчості. Він триватиме до грудня 2024 року, станом на сьогодні це другий найкасовіший тур в історії музики, що поступається лише прощальному турне Елтона Джона.