Три навчальних заклади Одеси увійшли в ТОП-20 найефективніших ВИШів | Одеський Монітор

Портал "Євроосвіта" склав рейтинг ефективності вищих навчальних закладів України за критерієм участі та результатів їх наукових проектів.

У цьому рейтингу наефективніших ВИШів України на 11-му місці – Одеський національний університет, на 15-му – Одеський екологічний університет, на 19-му – Одеський національний політехнічний університет.

Лідерство має Київська політехніка, на другому місці – Львівська політехніка, на третьому місці – Київський національний університет.

Використовуючи інформацію з відкритих джерел (дані Інформаційної служби ЄС – Community Research and Development Information Service (CORDIS), EACEA Projects Results Platform, МОН, КМУ, Національного фонду досліджень України) Центр міжнародних проєктів "Євроосвіта" визначив рейтинг ефективності участі ЗВО України в головних конкурсах наукових проектів (міжнародних і вітчизняних) у 2023 році.

За умов суттєвого скорочення фінансування ЗВО України у 2023 році за програмою 2201040 «Наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ» за рахунок загального фонду університети намагались нарощувати участь у грантовій діяльності.