Тривають слідчі дії: на Прикарпатті під час земельних робіт загинув чоловік

Під час земельних робіт у Старій Гуті один чоловік загинув, інший травмований: поліція розпочала кримінальне провадження.

Про це інформують в Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області, пише Фіртка.

Сьогодні, 17 грудня,  у селі Стара Гута, що у Солотвинській громаді, на території  природного парку, під час ремонтних робіт по заміні каналізаційних труб відбувся зсув ґрунту траншеї. 

У результаті  67- річний робітник загинув на місці. Ще один  –  57- річний чоловік отримав травми. 

За цим фактом слідчі Богородчанського відділення поліції розпочали кримінальне провадження  за ч. 2 ст. 272  (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України. 

Поліцейські уже призначили відповідні експертизи. Наразі встановлюють причини та обставини трагедії. Тривають слідчі дій.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

Залучили дев’ять одиниць техніки: в Івано-Франківську горів Інститут мистецтв (ФОТО/ВІДЕО)

З початку року у пожежах загинули 36 людей: прикарпатцям нагадують про дотримання правил безпеки

На Івано-Франківщині від обвалу ґрунту загинув чоловік (ФОТОФАКТ)