У Черкасах громадяни очистять узбережжя та води Дніпра від сміття » Новости Черкасс за сегодня

Черкащан та гостей міста організатори запрошують прийняти участь в ЕКО-проекті від «Біла Бяроза».

Настав час вийти на полювання – адже річка Дніпро давно потребує вашої допомоги! Тож зробіть свій вклад у чистоту довкілля.

Компанія «Бєлая Бяроза» та освітня платформа «ЕКОсвідомість Дніпра» запрошують усіх небайдужих на акваплогінг у Черкасах за адресою: пляж Митницький, центр прокату “Байдарки Айсберг”  5 серпня 2021 року о 18:00!

Акваплогінг з ТМ «Бєлая Бяроза» — це чудова та корисна подорож на каяках з однодумцями. Разом ми очистимо узбережжя та води Дніпра від сміття!

Окрім того, ми посмакуємо морозиво та створимо вторинну сировину з упаковки, з якої невдовзі пошиють м’які та сучасні ПУФИ!

На всіх учасників чекають приємні призи, а на найактивніших акваплогерів чекають чудові подарунки – МЕГА-ГАМАКИ! Тож, не зволікайте – реєструйтеся, щоб взяти участь в акції!

Національний ЕКО-проєкт #ПЛОГІМОЗБЯРОЗОЮ реалізується у партнерстві ТМ «Белая Бяроза» з освітньою платформою «ЕКОсвідомість Дніпра» та «Kharkiv Zero Waste».

Співорганізатори: Центр прокату «Байдарки Айсберг», NGO Assembly of cultural exchange of Ukraine, FabergeMarketingPartner.

ДАТА: 5.08.2021

ЧАС: 18:00

МІСЦЕ ЗБОРУ:  Черкаси, Пляж Митницький, центр прокату «Байдарки Айсберг»

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА!!! Посилання для реєстрації:

https://docs.google.com/forms/d/1lyLItLAF8vcrqukPaFZVtU_50PxYYnhTk5HpSnSnFFs/edit

Участь БЕЗКОШТОВНА.

З СОБОЮ МАТИ: персональний антисептик, капелюшок та гарний настрій!

Реєструйтесь вже зараз – це буде ФАН!

Офіційний хештег-проекту #ПЛОГІМОЗБЯРОЗОЮ  за цім хештегом буде багато додаткових подарунків у соціальних мережах! Чекаємо на Вас!