У Черкасах відбудеться CherITy Fest » Новости Черкасс за сегодня

12 вересня в парку Сосновий бір відбудеться щорічний спортивно-благодійний фестиваль CherITy Fest.

В день фестивалю будуть проходити благодійні забіги для дорослих та дітей CherITy Run. Дистанції для дорослих (від 16 років): 2,5 км, 5 км та 10 км. Дитячі ж забіги будуть на дистанції 100 м (5-7 років та 8-11 років) та 2,5 км (12-15 років).

Учасників та переможців забігів чекають призи від спонсорів та партнерів фестивалю. Щоб стати учасниками CherITy Run, потрібно реєструватись у формі. Реєстрація для дитячих забігів не обов’язкова, участь безкоштовна.

Вартість забігів для дорослих:

  • 250 грн (без пакета учасника)

  • 550 грн (зі стартовим пакетом учасника: футболка, вода, снеки, номер).

Також 12 вересня в парку Сосновий бір пройдуть останні змагання серед компаній-учасників IT Team Building, що традиційно проходить в рамках CherITy. Цього року учасниками є Active Bridge, Andersen, Default Value, eKreative, Everlabs, MoC, PACK.IН-АГРО, SPD-Ukraine, Titanium Technologies, TRIARE, UAPP та Wise.

Компанії вже позмагались в таких видах спорту, як: волейбол, стрітбол, боулінг, картинг, мініфутбол, SUP та настільний теніс. А 12 вересня команди будуть проходити трасу “Робін Гуда”, візьмуть участь у “Веселих стартах” та пробіжать естафету з прапором своєї компанії.

А на головній сцені в день фестивалю буде оголошено переможця в номінації “Найспортивніша ІТ компанія Черкас”.

“Основна мета CherITy Fest – популяризація спортивних ініціатив та об’єднання ІТ компаній Черкас для підтримки благодійних проєктів та благоустрою міста Черкаси,” – ділиться співзасновник та CEO SPD-Ukraine Олександр Садовський.

Всі зібрані кошти підуть на підтримку благодійного проєкту – встановлення першого Япомога боксу в Черкасах від Япомога, благодійного проєкту та краудфандингового майданчику для добрих справ. Бокс приймає пластикові відходи та допомагає нагодувати бездомних тварин, а також збирає бали, які конвертуються у грошову допомогу для благодійний проєктів.

Всього було встановлено 9 боксів, всі вони знаходяться у Києві. В рамках благодійного проєкту для CherITy у Черкасах буде встановлено перший Япомогабокс.

SPD-Ukraine – компанія розробки програмних продуктів, заснована 2006 року. Компанія є засновником та активним учасником благодійних та навчальних ініціатив, серед яких CherITy fest, Cherkasy IT-Cluster, SPD-University, та співпрацює з вищими навчальними закладами України. Велику увагу SPD-Ukraine приділяє і питанням освіти – спеціально для цього вона створила SPD-University, де навчає студентів та IT-початківців.