У Черкаському національному провели Олімпійський урок (ФОТО) | Последние новости Черкасс за сегодня

14 вересня 2021, 08:32

Уже всімнадцяте в Україні проводиться Олімпійський урок. З нагоди Дня Олімпійського руху України, 30-річчя НОКу України, Дня працівників фізичної культури і спорту для проведення заходу спортивна родина Черкаського національного університету імені  Богдана Хмельницького зібралась на центральному стадіоні «Черкаси-Арена».

Першокурсники університету змогли відчути справжній олімпійський дух на святі спорту.

Ректор ЧНУ Олександр Черевко привітав усіх учасників дійства.

— Вітаю університетську громаду на Всеукраїнському олімпійському уроці! Підвищення фізичної активності в молодіжному середовищі є пріоритетом Черкаського національного університету. За спортивними показниками, сьогодні ЧНУ є лідером на Черкащині та входить в десятку кращих закладів вищої освіти України. Тут навчалися і професійно відбулися 1 олімпійський чемпіон Андрій Хіміч, 2 призери Олімпійських ігор, 3 призери Паралімпійських ігор і 2 призери Дефлімпійських ігор. Вагомі спортивні досягнення наших студентів — це яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту на Черкащині, а головне — це добрий приклад для вас, першокурсники, — звернувся ректор.

Срібний призер Олімпійських ігор у Сеулі 1988 року, кількаразовий чемпіон світу Олександр Мотузенко підкреслив, що в кожному навчально-науковому підрозділі ЧНУ є спортивні лідери, на яких можна рівнятися, і побажав першокурсникам сил для примноження слави університету.

Першокурсникам ЧНУ випала честь одними з перших, відразу  після завершення XVI літніх Паралімпійських ігор, в Україні зустрітися з шестиразовим чемпіоном XVI літніх Паралімпійських ігор, Героєм України Віктором Смірновим.

За інформацією пресслужби ЧНУ ім. Богдана Хмельницького

Нагадаємо, За вихідні правоохоронці спіймали двох чоловіків з наркотиками

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram