У Кам’янці пройшла Академія лідерства » Новости Черкасс за сегодня

Напередодні Міжнародного дня молоді у Кам’янці стартувала Академія лідерства «LID-TIME». Стати першими випускниками мали можливість учнівська та студентська молодь Кам’янської громади. Організатором проєкту є громадська організація «Молодіжне об’єднання Нове покоління Кам’янщини» у партнерстві з міжнародною компанією Scatec.

Навчання проходило у молодіжному просторі «Саме час». Учасники поглиблювали свої знання про лідера та його якості, знаходили власні слабкі й сильні сторони, вчилися працювати в команді, покращували знання про Глобальні Цілі Сталого розвитку та Європейські молодіжні цілі, а також намагалися розробити план їх втілення у своїй громаді, вчилися писати і презентувати власні проєкти.

Упродовж 3-х днів таку насичену програму реалізовували 3 спікера: голова ГО «Молодіжне об’єднання Нове покоління Кам’янщини», молодіжний працівник, Антон Юрченко, фахівець зі зв’язків з громадскістю Scatec Ukraine Ольга Бойчук, начальник відділу молодіжної роботи та ресурсної підтримки громадських ініціатив Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру Микола Максьома.

Пройти цікавий та пізнавальний курс навчання зголосилося 10 молодих активістів – Максим Кобзар, Роман Година, Оля Луценко, Валерія Скічко, Яна Луценко, учні Косарського ліцею, Софія Захаренко, учениця еколого-економічного ліцею «Камелія», Марко Чікаідзе, учень Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів, Анастасія Федоренко і Дар’я Білик, учениці Кам’янського ліцею №1, Дарія Абзелімова, студентка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Окрім чудових знань і практичних навичок кожен учасник отримав унікальні подарунки – брендовану канцелярію та павербанки від компанії Scatec і сертифікати про проходження курсу. Також на учасників чекали і солодкі сюпризи у вигляді морозива та тортів.

Ідея створення Академії лідерства «LID-TIME» виникла у Антона Юрченка, який цього року відзначає 15-ту річницю своєї громадської діяльності. Саме тому й вирішив передавати здобуті знання та навички підростаючому поколінню.

– Для активної молоді завжди важлива підтримка, – каже Антон. – Scatec одразу погодилася стати партнером проєкту, оскільки підтримка молодіжного лідерства є одним із пріоритетних аспектів у соціальній роботі компанії. І це має стати прикладом для українського бізнесу.

Організатори певні, що даний проєкт стане щорічним. Вони вже напрацьовують новий матеріал та обдумують покращення програми.

Дарія Кам’янецька,

членкиня ГО «Молодіжне об’єднання Нове покоління Кам’янщини»