У селі Ганачівці на Львівщині проведуть фестиваль “Медова Забава” | Новости Львова

Присутні також зможуть відвідати експозицію виставки, присвяченої 150-й річниці від дня народження Григорія Кузневича, українського скульптора, майстра монументально – декоративної скульптури, взяти участь майстер-класах, забавах та конкурсах. Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА

«Проведення фестивалю покликане популяризувати галузь бджільництва, сприяти розвитку локальних пасік не лише в частині виробництва, оскільки більшість основних сільськогосподарських продовольчих культур потребує бджіл для запилення, але й у формі  туристичних та оздоровчих локацій. Бджільництвом займаються, в основному, фізичні особи. Всього в області налічується 5,2 тис. пасічників, які утримують  понад 66,0 тис. бджолосімей  та виробляють більше 1 тис. тонн меду щороку», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Тетяна Гетьман.

Початок заходу о 12:00 год. на Білому потоці у с. Ганачівка Перемишлянської територіальної громади Львівського району Львівської області.