У Смілі відбулася чергова 22 сесія міської ради » Новости Черкасс за сегодня

26 серпня 2021 року у великому залі Будинку рад відбулася двадцять друга сесія Смілянської міської ради під головуванням міського голови Сергія Ананка.

Перед початком сесії голова ради ветеранів м.Сміла Микола Якушенко нагородив міського голову Сергія Ананка пам’ятним орденом «Незалежна Україна» та пам’ятною медаллю «30 років Незалежності України». Такими ж орденами та медалями були нагороджені і учасник Другої Світової війни Борис Добровольський, учасник бойових дій на Сході Сергій Водяний, волонтер, учасник Майдану Віктор Овчаренко та громадський діяч, меценат, волонтер Михайло Лісковський.

Присутні вшанували пам’ять загиблих в зоні антитерористичної операції хвилиною мовчання.

На порядок денний сесійного засідання міський голова запропонував депутатам винести 118 питань, які були попередньо вивчені членами постійних депутатських комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії міської ради.

Питання стосувались: бюджету; комунальної власності; затвердження положень та статутів об’єктів закладів освіти та культури; затвердження та надання згоди на розробку детальних планів територій; виділення коштів жителям міста, які опинилися в складних життєвих обставинах; надання дозволів на розробку технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд та ряд інших питань.

Депутати затвердили програми та внесли зміни до раніше прийнятих галузевих програм по різних напрямах діяльності. В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення.