У Ватутіному засуджено чоловіка, який зґвалтував літню жінку » Новости Черкасс за сегодня

Звенигородською окружною прокуратурою в ході судового розгляду кримінального провадження у Ватутінському міському суді, повністю доведено вину 50-річного чоловіка, який у жовтні минулого року через вікно проник до будинку, де зґвалтував 82-річну жінку, при цьому наніс останній середньої тяжкості тілесні ушкодження, після чого залишив місце вчинення злочину.

Обвинувачений свою вину у вчинених злочинах визнав частково, просив суд суворо не карати його та не позбавляти волі.

Прокурор наполягав на тому, що перевиховання злочинця який вчинив кримінальне правопорушення проти статевої свободи та статевої недоторканості особи, можливе лише за умови ізоляції винного від суспільства.

За результатами судового розгляду, суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 152 (зґвалтування), ч. 1 ст. 122 (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження), ч. 1 ст. 162 (порушення недоторканості житла) КК України та призначив йому суворе та справедливе покарання у виді 5 років позбавлення волі. До вступу вироку в законну силу запобіжний захід обвинуваченому продовжено у вигляді тримання під вартою.