Україна та Велика Британія переходять до практичної реалізації проекту морського партнерства » Новости Черкасс за сегодня

24 серпня заступник Міністра оборони України Олександр Носов провів робочу зустріч з делегацією Великої Британії на чолі з Міністром з питань оборонних закупівель Джеремі Квіном.

У результаті погоджено, що Україна та Велика Британія переходять до практичної площини виконання Меморандуму про реалізацію проектів морського партнерства між консорціумом промисловості Сполученого Королівства та ВМС України, підписаного 21 червня цього року в Одесі.

Документ, зокрема, передбачає спільне проектування і будівництво військових кораблів в Україні та Великій Британії, а також будівництво інфраструктури ВМС України на загальну суму 1,7 млрд фунтів стерлінгів.

Реалізація проектів розпочнеться після укладення Рамкової угоди між урядами двох держав терміном до 8 років. Під час зустрічі було обговорено основні кількісні та якісні показники й етапи реалізації домовленостей.

Учасників та результати перемовин особисто привітала Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіменс.

Досягнуті домовленості – ще один крок у розвитку двостороннього співробітництва між Україною та Сполученим Королівством задля розбудови спроможностей українського флоту у Чорному та Азовському морях.