Уряд затвердив позбавлення студентів ступеня “бакалавр” та “магістр” через плагіат у роботах або хабарі | Последние новости Черкасс за сегодня

28 серпня 2021, 22:48

Кабінет Міністрів України під час свого засідання в четвер затвердив Порядок скасування рішення про присудження ступеня вищої освіти студентам у разі виявлення в їхній кваліфікаційній роботі академічного плагіату, фабрикації, фальсифікації, списування або обману.

Як повідомляє пресслужба Міносвіти, студенти можуть бути позбавлені ступенів “молодший бакалавр”, “бакалавр” і “магістр”. Про це повідомляє “Освіта”.

– Відтепер на державному рівні чітко визначені процедура ухвалення рішення про скасування міри чи кваліфікації фахівця й коло уповноважених на такі дії суб’єктів. Мова виключно про заклади вищої освіти. Вважаю, що рішення уряду сприятиме формуванню відповідальності здобувачів вищої освіти в Україні та підвищенню їхньої конкурентоспроможності, – заявив з цього приводу міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Скасування рішення здійснюється з урахуванням вимог закону України “Про освіту” в разі виявлення, зокрема у кваліфікаційній роботі, академічного плагіату, фабрикації, фальсифікації, списування, обману, хабарництва.

– Перевірка інформації про порушення академічної доброчесності та прийняття відповідного рішення щодо можливих фактів порушення академічної доброчесності університетом здійснюватиметься у двомісячний термін, – наголошують у Міносвіти.

Раніше ми повідомляли, що Усі школи Черкас “отримали” пішохідні переходи

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram