В Івано-Франківську пропонують провести дебати між кандидатами на посаду ректора ІФНМУ

Виборча кампанія ректора Івано-Франківського національного медичного університету добігає до свого завершення.

Генеральний директор обласного телебачення «Галичина» Ігор Дебенко запропонував провести дебати між кандидатами, передає Фіртка.

«Обидва кандидати пройшли нелегкий шлях передвиборчої боротьби, мають авторитет, є з великою вірогідністю достойними цієї посади й що головне – прагнуть не на словах, а на ділі розбудовувати відкритий, справді демократичний європейський університет.

Власне, саме во ім’я цієї високої мети пропонуємо обом кандидатам взяти участь в дебатах у прямому етері на телеканалі Галичина TV в рамках спецпроєкту ток-шоу «Позиція Галичини», – йдеться у повідомленні гендиректора в Фейсбуці.

Формат передбачає участь двох кандидатів та по три представники від кожного з них. При цьому наголошується, що дебати можливі лише у випадку обопільної згоди.

Кандидат Микола Островський свою готовність взяти участь у дебатах підтвердив. Натомість його опонент Роман Яцишин наразі не озвучив свою позицію.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

“Лекції онлайн, заняття у симуляційних центрах та з пацієнтами”, – претендент на посаду ректора ІФНМУ Микола Островський

Вибори ректора ІФНМУ: що обіцяють кандидати у передвиборчий день (ФОТО)