В Івано-Франківську запрацював цифровий музей “Місто і зброя” (ФОТО)

На території Комплексу колишнього палацу Потоцьких в Івано-Франківську запрацював цифровий музей «Місто і зброя». Про це повідомили в Івано-Франківській міській раді, пише Фіртка.

“Старт роботи музейного простору приурочили до відзначення 362-ї річниці з часу заснування міста. Власне, очікували його відкриття набагато скоріше, але, на жаль, реалізацію спочатку сповільнила пандемія ковіду, а потім – повномасштабне російське вторгнення. Дякую всім дотичним за роботу над цим проєктом, який, фактично, є «першою ластівкою» на шляху до повернення до життя палацових споруд. Дякуємо Євросоюзу за підтримку України, нашого міста та палацу Потоцьких, який є його серцем”, — зазначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Музей працюватиме з вівторка по неділю включно, з 10:00 до 17:00.

“Дякуємо Департаменту інвестиційної політики та всім тим, хто активно включається до пошуку партнерів, меценатів та залучення міжнародних фондів. Спільними зусиллями наповнюємо це місце життям, щоб передати його наступним поколінням”, — підкреслив Володимир Гайдар.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

Поєднав спадщину чотирьох громад: на Прикарпатті з’явився новий туристичний маршрут

Запрацював музей бойової слави 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади

На Івано-Франківщині відкрили Музей Героя України Дмитра Коцюбайла на позивний “Да Вінчі” (ФОТО)

Національний музей-садиба Миколи Пирогова: фотоекскурсія унікальним культурним об’єктом (ФОТО)