В Івано-Франківську запрацював новий комунальний маршрут №26

Фото: Facebook/Руслан Марцінків

З першого травня в Івано-Франківську курсує новий маршрут під номером 26, який з’єднує мікрорайон Набережна та центр міста.

Про це під час відеозвернення повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Фіртка.

Міський голова зазначив, що раніше за схожим маршрутом під номером 26 їздив приватний автобус.

“Ухвалили таке рішення, бо дуже багато мешканців нашого міста зверталися, що такий маршрут потрібен”, — зазначив очільник міста.

Новий маршрут з’єднує “Сільпо” — Набережну — Галицьку — центр міста. 

“Маршрут курсує з АС-3 до вулиці Дністровської (центрального універмагу). Працюватимуть два автобуси середнього класу, тобто у них 26 посадкових місць. Інтервал руху у годину пік складатиме близько 30 хвилин, оскільки за схожим маршрутом їде ще 60 автобус до села Радча, що дозволить на певних ділянках цього маршруту дотримуватися інтервалу 15-20 хвилин.

Це покращить можливість сполучення з центром міста для жителів мікрорайону Набережна, Калинової Слободи і прилеглих вулиць”, — розповідає директор КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк.

За його словами, зараз нові маршрути запускати важко через брак водіїв на підприємстві, тому охочих запрошують на роботу.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

У тестовому режимі: відтепер на міському кладовищі Івано-Франківська курсує автобус

Понад 20 водіїв комунального транспорту в Івано-Франківській громаді мобілізовані до ЗСУ

В Івано-Франківську 97% комунального транспорту прилаштовані в тому числі для людей на візках