В Одесі діють екстрені відключення електроенергії | Південний Кур’єр

Після нічного російського повітряного удару і чергових пошкоджень енергетичних об'єктів в Одесі та Одеському районі запроваджено режим екстрених відключень електроенергії.

В Одесі діють екстрені відключення світла – ситуація в енергосистемі залишається складною.  

Ворог знову завдав шкоди роботі енергосистеми. Через нічну атаку з ладу вийшов один із енергооб'єктів НЕК Укренерго. Як наслідок, без світла залишилися жителі Пересипського району. Завдяки злагодженій роботі енергетиків за декілька годин вдалося відновити електропостачання для обʼєктів критичної інфраструктури. 

Однак ситуація залишається складною – високовольтні об'єкти не можуть передати всю необхідну місту потужність. ДТЕК Одеські електромережі вимушений застосовувати екстрені відключення в Одесі та Одеському районі області. 

Тобто, графіки не діють.

Щоб зменшити навантаження на мережу сьогодні весь міський електротранспорт працювати не буде, також обмежено електроспоживання промисловості.

Міська влада та компанія ДТЕК Одеські електромережі закликає підприємців обмежити використання освітлення фасадів та вивісок, а побутових клієнтів – користуватися енергоємними приладами по черзі, особливо в ранкові та вечірні пікові години навантаження.