В Одесі двоє чоловіків зберігали і розповсюджували дитячу порнографію | Надзвичайні події Одесса та область

У ноутбуках чоловіків правоохоронці виявили понад 450 тисяч фото- і відеофайлів зі змістом порнографічного характеру за участю дітей. 

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Обидва чоловіки задля задоволення власних сексуальних потреб завантажували з інтернету контент з дитячою порнографією. А один із них ще й розповсюджував її на сайтах з аналогічним змістом для користування іншими.

Поліцейські задокументували протиправну діяльність містян. За результатами санкціонованих обшуків з їхніх  помешкань вилучили комп’ютерну техніку, на якій зберігались загалом близько 400 тис. фото та 50 тис. відео. Експерти підтвердили їх заборонений вміст, що включав зображення дитини.

За цей злочин одному з підозрюваних загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Йому вже обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 242 тисячі гривень. Другому чоловіку загрожує покарання пробаційним наглядом на строк до п’яти років або обмеженням волі на той самий строк, або позбавленням волі на строк від двох до шести років.