В Одесі капітально відремонтують відому вулицю | Надзвичайні події Одесса та область

В Одесі планують приступити до другого етапу капітального ремонту Деволанівського узвозу, який включає капітальний ремонт системи поверхневого водовідведення та відновлення дорожнього покриття уздовж узвозу.

Про це повідомили в пресслужбі Одеської міської ради.

Це надасть змогу відкрити рух транспорту Деволанівським узвозом, зменшивши транспортне навантаження на інші вулиці, а також попередити підтоплення Митної площі та вул. Приморської.

Відповідні відкриті торги планують оголосити найближчим часом.

Довідково.
У попередні роки на Деволанівському узвозі за замовленням Управління капітального будівництва Одеської міської ради було виконано роботи з реабілітації аварійних зливових колекторів діаметром 1300 мм і 1800 мм, які було побудовано наприкінці XIX століття. Крім того, було виконано комплекс робіт з модернізації та розчищення від сміття каналізаційного вузла, який знаходиться під Митною площею та приймає стічні води з колекторів, які проходять під узвозом. Також було виконано роботи з оновлення інших інженерних мереж.
Проте під час пікових навантажень, спричинених опадами, стічні води не попадають до оновленого магістрального зливового колектора, засмічують і розмивають територію узвозу та призводять до підтоплення Митної площі та вул. Приморської.
З метою усунення зазначених проблем та недопущення пошкодження раніше виконаних робіт було розроблено проєктну документацію з капітального ремонту системи поверхневого водовідведення з відновленням дорожнього покриття уздовж Деволанівського узвозу в м. Одесі.