В Одесі рієлтор обдурила переселенку на 2,5 тисяч доларів | Надзвичайні події Одесса та область

Приморський суд визнав одеситку винною у вчиненні кримінального правопорушення за ст. 190 ч.1 КК України (шахрайство).

Про це повідомляє Українська Служба Інформації, посилаючись на вирок суду.

Одеситка познайомилась із жінкою, що тимчасово переїхала до Одеси з прифронтового міста, втерлася до неї в довіру і навіть допомагала, даруючи ковдри, теплий одяг, тощо. Пізніше переселенка вирішила придбати квартиру за програмою «єОселя». А оскільки її нова знайома, за її словами, працювала рієлтором, то згодилась їй допомогти.

Через деякий час, зловмисниця знайшла та показала потерпілій квартиру, яку власники, за її словами, погодились продати за 25 тис. доларів. Одеситка заявила переселенці, що нібито потрібно внести завдаток у розмірі 1 000$. Та віддала гроші. Згодом жінка попросила ще 1 500$ за рієлторської послуги.

Відчувши обман, потерпіла написала заяву до правоохоронних органів. Як виявилося, одеситка не мала права надавати рієлторських послуг.

Під час суду шахрайка частково визнала провину, зізнавшись, що отримувала гроші, та пообіцяла їх повернути. Однак приморський суд клопотання прокурора задовільнив повністю, і призначив жінці покарання у вигляді 220 годин громадських робіт.