В Одесі відкрили мистецький конкурс, де музичним школам Херсона передали музичні інструменти

Колектив організаторів / Фото Херсонської МВА

В Одесі стартував Всеукраїнський  конкурс музичного мистецтва «Україна-мати в серці моєму», організаторами якого виступають управління культури Херсонської міської ради спільно з Департаментом культури, міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Одеської міської ради у співпраці з мистецькими школами Херсона та Одеси. 

Про це повідомляє Херсонська МВА.

Під час конкурсу мистецьким школам  Херсонщини передали музичні інструменти, які вдалося зібрати в рамках благодійної акції серед мистецьких шкіл Одеси.

Окрім того, заступник начальника Херсонської міської військової адміністрації Микола Яковлев від керівника громади передав подяки голові оргкомітету Всеукраїнського конкурсу музичного мистецтва «Україна-мати в серці моєму», директору мистецької школи №4 в Одесі, заслуженому  працівнику культури Сергію Літвінову та директорці Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації, заслуженій працівниці культури України Олені Олійник.

Метою конкурсу є підтримка та практична допомога освітянам-переселенцям та жителям прифронтових територій, а також підтримка і розвиток  талановитих дітей.

Виступ учасників конкурсу / Фото Херсонської МВАВиступ учасників конкурсу / Фото Херсонської МВА

Нагадаємо, що музичні школи Херсона так само, як і переважна більшість інших закладів, постраждали від окупації росіянами та обстрілів росіян. Відтак, музичні інструменти наразі вкрай важливі для юних херсонців, які там навчаються, та викладачів. 

Читайте також:

  Росіяни протягом доби активно обстрілювали Херсонщину, зокрема керованими авіабомбами