В Одесі викрили молодого шахрая | Надзвичайні події Одесса та область

25-річний чоловік з Одеси за два місяці ошукав десятьох громадян з різних регіонів країни. Він розмістив в інтернеті повідомлення про продаж автомобілів «ВАЗ», «ГАЗ» та тракторів різної модифікації, яких насправді не мав. Щоб привабити покупців він долучив до інформації фото транспортних засобів, які скачав з мережі, та вказав нижчу за ринкову вартість, що коливалася від 20 до 30 тисяч гривень.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

На повідомлення зловмисника відгукнулись десятеро чоловік з різних областей України.

Під час телефонних бесід «продавець» спочатку випитував у них регіон проживання, а далі казав, що мешкає у тій самій області, та обіцяв доставити потрібний їм транспорт за умови невеликої передоплати і покриття витрат на пальне. З тих, хто погоджувався, правопорушник «викачував» гроші по кілька разів на день: то у нього дорогою нібито бензин закінчився, то акумулятор зламався. Довірливі громадяни перераховували кошти на вказаний «продавцем» рахунок від 500 до 7600 гривень. Загалом він заподіяв їм матеріальні збитки на суму більше 31 тис. гривень.

Отримавши гроші, зловмисник припиняв спілкування з потерпілими, додавши їхні телефонні номери до «чорного списку».

Правоохоронці затримали зловмисника і вилучили докази протиправної діяльності, зокрема мобільний телефон і банківську картку.

За скоєне чоловікові загрожує до трьох років позбавлення волі.