В Одесі затримали «збройних баронів», які ще й приторговували наркотиками (фото) — Одеса

Підприємці підпільно продавали автомати Калашнікова, пістолети та набої в асортименті.

Про це повідомляє Головне управління нацполіції в Одеській області.

Автомати Калашнікова збували за тисячу доларів, а вартість набоїв залежала від калібру, також можна було придбати й пістолети.

Усі угоди ділки з потенційними покупцями вели через месенджери, потім після обговорення всіх деталей та повної передоплати і отримання грошей, товар передавався при особистій зустрічі у визначеному місці.

Бізнесменів затримали на АЗС дороги на Миколаїв під час передачі покупцеві автомата АК-47 та 169 набоїв до нього. За це вони, днем раніше, отримали 37 тисяч гривень.

При обшуках у помешканнях злочинців поліцейськи вилучили автомат Калашникова АК-12, пістолет Макарова, 800 набоїв різного калібру, 59 зіп-пакетів наркотичних солей.

Наразі поліцейські встановлюють канали потрапляння зброї та набоїв до підозрюваних, а також інших причетних до злочину осіб.

Обом «збройним баронам» повідомили про підозру у незаконному збуті вогнепальної зброї та бойових припасів. Суд обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави.

Підозра щодо збуту наркотичних речовин наразі не повідомлялась, бо пакунки з наркотичними солями зараз знаходяться на експертизі.

Злочинцям лише за продаж зброї загрожує до семи років ув’язнення.