В одному із навчальних закладів Миколаєва відкрили сучасне укриття » Миколаївський Оглядач


У четвер, 30 травня, в одному із навчальних закладів Миколаєва відкрили сучасне укриття, відремонтоване та облаштоване за підтримки благодійного фонду savED та його партнерів.

Оглянули укриття заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Олександр Трайтлі, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич та співзасновниця БФ savED Ганна Новосад.

За словами Ганни Новосад, це укриття налічує майже 900 квадратних метрів освітніх просторів, які слугуватимуть учням та педагогам ліцею за повноцінну «підземну школу», аби навчання можна було продовжити і під час тривог.

«Ми зробили в укритті якісний ремонт, облаштувати декілька окремих освітніх просторів з меблями, технікою, якісним освітленням та вентиляцією, аби перебувати в укритті було комфортно та безпечно. Одночасно тут можуть перебувати понад 500 учнів», – дадала вона.
Своєю чергою Олександр Трайтлі подякував фонду за підтримку підростаючого покоління та нагадав про важливість якісної освіти для формування прогресивної та свідомої нації.

«В умовах сьогодення наші діти зіштовхуються з безліччю перешкод на шляху до знань. Обстріли, відключення електроенергії, повітряні тривоги – це все справляє негативний вплив на їх інтерес у сфері навчання. Тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити навчальні заклади відповідними безпековими умовами та підтримати дитячу жагу бути освіченими», – зазначив заступник начальника ОВА.

Зазначимо, що участь у заході також взяли позаштатний радник начальника ОВА Андрій Зінченко, радник першого заступника начальника ОВА Дмитро Тарасенко, перший заступник начальника Миколаївської районної військової адміністрації Андрій Грейц, заступник начальника Миколаївської РВА Раміль Агабеков.