В реєстрі корупціонерів з’явилось двоє фігурантів з Херсонщини. Розповідаємо деталі

190 Фото ілюстративне

Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, або реєстр корупціонерів, поповнився двома фігурантами з Херсонської області. 

Про це повідомляє «Антикорупційний вимір».

Йдеться про Олега Панченка та Олега Булигіна. Обидвох визнали винним за  частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу України — пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі.

Як з’ясувала редакція, Олег Панченко, голова фермерського господарства «ПАН —Агро», у 2021 році  намагався дати хабаря інспектору-поліцейському, аби уникнути складання протоколу про порушення правил дорожнього руху. Панченко хотів дати хабаря поліціянту у 1000 гривень, які поклав купюрами по 500 гривень до паспорта. В результаті, суд визнав Панченка винним і призначив штраф у розмірі 17 000 гривень. Олег Панченко також визнав себе винним. 

Щодо Олега Булигіна справу також розглядав Херсонський міський суд і покарання – те саме: 17 000 гривень штрафу. Відповідно до даних вироку суду, перебуваючи в відділенні поліції в селищі Білозерка цей пан запропонував гроші за розв’язання питання щодо повернення свого автомобіля заступнику начальника СРПП Генічеського РВП ГУНП в Херсонській області, майору поліції. 

За даними ухвали, Олег Булигін надав шляхом поміщення під блокнот на стіл перед майором поліції  грошові кошти у розмірі 5000 гривень  за незаконне розв’язання питання щодо повернення свого автомобіля ВАЗ 212140. Цей автомобіль у Булигіна  вилучили 28 серпня 2023 року під час складання протоколу про адміністративне правопорушення (нетверезе водіння). 

Днями Олег Булигін звернувся до суду з проханням надати розстрочку для сплати частин штрафу. За даними ухвали, він не може одноразово в повному обсязі сплатити штраф, у зв`язку із тим, що непрацевлаштований, живе коштом тимчасових заробітків, від сплати штрафу не відмовляється, добровільно сплатив 1500 грн штрафу, решту 15500 грн просить реструктуризувати. Суд прохання задовольнив.

Читайте також: Слідчі херсонської поліції викрили експосадовця у розтраті понад 850 000 гривень бюджетних коштів.

 

 

 

 

Залишити відповідь