В Україні та в Запоріжжі продовжують боротись за права людей || Новости Николаева

За 2017-2019 роки проєкт охопив понад 15 мільйонів українців
17 липня 2019 року на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято розпорядження «Про реалізацію правопросвітницького проєкту «Я маю право!» у 2020 – 2022 роках».
Новою хвилею проєкту передбачено залучення інноваційних інструментів та рішень задля спрощення доступу людей до правової інформації, розробку та введення правопросвітницьких кампанії на актуальні теми, які цікавлять громадян України, та спрощення їхнього доступу до правової інформації.
 
За статистичними даними Мінюсту, протягом 2017-2019 років понад 15 мільйонів громадян по всій території країни, в тому числі у віддалених населених пунктах, отримали нові “побутові” правові знання шляхом участі у відповідних заходах, тренінгах і вебінарах, що дає право називати його першим в Європі правопросвітницьким проектом масштабів усієї країни.
Воно й не дивно, бо палітра таких “івентів” дійсно приємно вражає: чесна платіжка, виїзд із дитиною за кордон, право на субсидію, маски-шоу стоп, чужих дітей не буває, стоп булінг, стоп насильство, право на виконання рішення суду, відповідальне батьківство, я маю право голосу, права споживача, громадський радник у кожну громаду, право на землю, як вирішити спір, захист прав громадян України в Криму…
 
Як повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області, у разі виникнення питань та щодо консультацій можна звернутися за загальнонаціональним номером телефону: 0800-213-103. Дзвінки на нього безкоштовні як зі стаціонарних, так і з мобільних телефонів.
Саме, ж, Управління, активно займається промоцією цих знань та правоосвітою населення як під час власних чи партнерських заходів, так і через соціальні мережі та засоби масової інформації.
 
Кореспондент – Андрій Згодін
 
Поделиться с друзьями
 
Почитать другие


Источник