В Золотоноші затримано групу серійних злодіїв » Новости Черкасс за сегодня

Золотоніською окружною прокуратурою здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення крадіжки товарно матеріальних цінностей з будинку в одному із сіл Золотоніського району.

Так, 17.08.2021 невідомі особи, шляхом віджиму металопластикового вікна проникли в середину будинку, що розташований в одному із сіл Золотоніського району, звідки здійснили крадіжку двох телевізорів, кондиціонера, мобільного телефону, а також грошових коштів.

В ході досудового розслідування встановлено осіб, які можуть бути причетними до вчинення вказаної крадіжки, ними виявились четверо чоловіків, які раніше неодноразово притягувались до кримінальної відповідальності за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів.

Вказаних осіб затримано в порядку ст. 208 КПК України, їм оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, а саме таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена групою осіб, поєднана з проникненням у житло.

Також, в ході проведення обшуків за місцем проживання фігурантів виявлені вогнепальна зброя та речі, які є предметами злочинів у інших кримінальних провадженнях, у зв’язку з чим перевіряється причетність вищевказаних осіб до вчинення серії крадіжок на території Черкаської області.

На даний час досудове розслідування триває, відносно підозрюваних обрані запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, відносно одного із них домашній арешт.