Вагітна Кортні Кардаш’ян ледь не втратила дитину: знадобилася термінова операція | Шоубизнес

  Вагітна Кортні Кардаш’ян ледь не втратила дитину: знадобилася термінова операція

Зірка реаліті Кортні Кардаш’ян і барабанщик гурту Blink-182 Тревіс Баркер чекають на першу спільну дитину. Однак виявилося, що пара могла втратити ще ненародженого малюка.

На своїй сторінці в Instagram Кортні Кардаш’ян відверто поділилася пережитим важким періодом. Зараз знаменитість чекає на четверту дитину (від попередніх стосунків у неї двоє синів і донька), але нещодавно трапилася велика загроза втрати малюка.

Виявилося, що Кортні екстрено госпіталізували та провели операцію на плоді. Сама Кардаш’ян сильно злякалася за ще не народженого малюка, адже раніше ніколи не стикалася з подібним. А щоб підтримати дружину, Тревіс Баркер покинув гастрольний тур Blink-182 і повернувся до дружини.

Як людина, у якої в минулому було три дійсно легких вагітності, я не була готова до страху термінової операції на плоді. Я не думаю, що хтось, хто не пережив подібну ситуацію, зможе зрозуміти це почуття страху. У мене з’явилося абсолютно нове розуміння і повага до мам, яким доводилося боротися за своїх дітей під час вагітності. Слава Богу. Вийти з лікарні з моїм малюком у животику і в безпеці було справжнісіньким благословенням,

  • написала Кортні.