Важливість м’яких іграшок для дітей і дорослих

Дитинство є складною і водночас захопливою порою. Перед очима малюка розкривається новий світ, який негайно треба пізнавати. Одним із важливих символів дитинства є м’які іграшки. Саме вони створюють малечі затишну й казкову атмосферу. М’які іграшки стають першими друзями малюка, його співрозмовниками, вихованцями, а інколи і вихователями. Є випадки, коли така прив’язаність зберігається і в дорослому віці. Деякі люди вважають ту чи іншу іграшку своїм талісманом і доглядають за нею впродовж життя, перетворюють її на сімейну реліквію.

Цікава інформація про іграшки

Дитячі м’які іграшки несуть певну користь і для батьків. Адже завдячуючи їм завжди є варіанти, що подарувати дитині. Причому можна зробити подаруночок, не очікуючи дня народження або Нового року. Іграшкою можна заохотити дитину за хорошу поведінку або просто подарувати її без приводу. Це буде дуже приємним сюрпризом для малечі.

Загалом м’які іграшки варто розглядати не лише в розважальному контексті. В них приховано багато того, що може стати в пригоді для розвитку дитини. Зокрема, м’які іграшки стимулюють:

 • дрібну моторику;
 • вміння концентруватися;
 • логічне мислення;
 • творчі здібності.

Стосовно останнього зазначимо, що, маючи м’які іграшки, дитина вчиться вигадувати певні сценарії за їхньої участі, і це позитивним чином впливає на фантазію. Також пухнасті персонажі допомагають розвивати світогляд. Малеча вчиться розрізнювати тварин і кольори, які їм притаманні, частини тіла тощо. Ще одним важливим аспектом є те, що м’яка іграшка заспокоює дитину. Вона приносить їй відчуття безпеки, дає змогу спокійно засинати і прокидатися.

Але варто згадати і про те, що для дорослих теж мають значення м’які іграшки. Їх часто хлопці дарують своїм коханим на різні свята. В Аврорі знайдуться пропозиції і на такий випадок.

Як правильно вибирати іграшки

М’які іграшки в Аврорі відповідають стандартам якості й безпеки. Їм притаманний естетичний вигляд, вони приємні на дотик. Перед тим, як зробити покупку, треба врахувати такі чинники:

 1. Особливості матеріалу, з якого виготовлена іграшка. Він має бути не тільки безпечним, але і зручним у використанні. Наприклад, важливо, щоб в разі забруднення іграшки була змога її легко випрати.
 2. Вік дитини. У цьому контексті варто врахувати, що малечі до 3 років краще не купувати іграшки, що мають дрібні елементи, наприклад, ґудзики або декоративні медальйони. Дитина може їх відірвати і проковтнути.
 3. Форма й розмір. Головною вимогою в цьому пункті є зручність.
 4. Інтереси. Наприклад, ваша дитина любить певні анімаційні фільми, і, якщо хочете, щоб подарунок запам’ятався, варто купити дитині її улюбленого іграшкового персонажа.

Здебільшого забавки, що надходять у продаж, розраховані на дітей, незалежно від статі. Виключенням можуть бути хіба що ляльки – їм віддають перевагу саме дівчатка. Але ви, напевно, знаєте про вподобання вашої дитини, тому керуйтеся ними, розмірковуючи над подарунком. В Аврорі вас завжди чекає великий вибір, щоб ви могли реалізувати задум. Серед пропозицій: супергерої, тваринки, ляльки, овочі, спортивні атрибути тощо.

В чому перевага Аврори

Головне завдання мережі магазинів полягає в тому, щоб люди могли купувати недорогі, але якісні товари різних брендів. Серед виробників, які презентують власну продукцію:

 • Meritoys;
 • Kiddisvit;
 • Huggy Wuggy & Kissy Missy тощо.

Кожен зможе знайти забавку, виходячи з власного бюджету. Для цього на сайті є фільтр, де ви можете внести діапазон ціни та інші параметри, що цікавлять вас, наприклад, розмір, призначення, комплектація і таке інше. В Україні багато фізичних магазинів Аврора, й дуже ймовірно, що один з них знаходиться біля вашого будинку.

Саме туди за побажанням безкоштовно надійде ваше інтернет-замовлення. Але є і ще більш практична пропозиція, яка заощадить ваш час. Ви можете замовити кур’єрську доставку м’якої іграшки до вашого дому. Усі деталі послуги обговорюються під час оформлення.