Вбивцю 2Pac заарештували через 27 років після його смерті

Через 27 років після загибелі репера Тупака Шакура (2Pac) заарештували гангстера Двейна Кіта «Keefe D» Девіса: його звинувачують у вбивстві американського репера, який був смертельно поранений в результаті перестрілки у Лас-Вегасі 1996 року.

Тупак помер у 25 років 13 вересня, через кілька днів після стрілянини, внаслідок якої отримав поранення. 7-го вересня в Лас-Вегасі він виходив з бою Майка Тайсона проти Брюса Селдона і прямував до нічного клубу зі співзасновником Death Row Records Шуґа Найтом. До машини, в якій сидів репер, підʼхав білий автомобіль, із якого невідомий 14 разів вистрілив у бік Тупака. Він отримав чотири поранення, від яких і помер.

29 вересня поліція штату Невада затримала Двейна Кіта «Keefe D» Девіса, після чого йому було висунуто звинувачення у вбивстві Шакура, як повідомили Associated Press. В інтервʼю та мемуарах Compton Street Legend, опублікованих у 2019 році, Девіс говорив, що був в автомобілі разом із людиною, яка стріляла у Шакура. Keefe D вже давно відомий слідству як один з чотирьох підозрюваних, визначених на початку розслідування.

Зараз він — перша людина, яку заарештували через безпосередній зв’язок із вбивством. Також прокурор оголосив, що Девіса, крім вбивства, звинувачують у намірі сприяти, підтримувати або допомагати злочинному угрупуванню.

Підозрюваний є колишнім членом банди Compton Crips і дядьком покійного Орландо «Baby Lane» Андерсона, який раніше був визнаний підозрюваним у вбивстві Шакура, але так і не звинувачений у скоєнні злочину. Андерсон загинув під час перестрілки в 1998 році.

У липні поліція Лас-Вегаса провела обшук у будинку дружини Девіса. У документах зазначалося, що вони шукали предмети, що «стосуються вбивства Тупака Шакура».

Головний заступник окружного прокурора Лас-Вегаса Марк Ді Джакомо описав Девіса як «головного на місці», який «наказав убити» Шакура.

«Часто кажуть, що затримка правосуддя — це відмова у правосудді. У цьому випадку правосуддя було відкладено, але в ньому не буде відмовлено», — додав окружний прокурор Стів Вулфсон у заяві для Associated Press