Ведучі «Ісландії» мізогінно висловилися про alyona alyona та блогерку Аліну Доротюк. Що сталося

Сергій Іванов та Володимир Петров із каналу «Ісландія» в ефірі шоу «Розрив» на YouTube-каналі Петрова DOSCH назвали alyona alyona «під’їздною хабалкою» та образливо обговорювали зовнішність блогерки Аліни Доротюк. Розповідаємо деталі та якою була реакція жінок.

В останньому випуску шоу ведучі розбирали інтерв’ю блогерки Людмили Луцук (Люда з Голлівуда) для YouTube-каналу Аліни Доротюк. Далі — цитати з діалогу Сергія Іванова та Володимира Петрова.

– alyona alyona придбала собі окуляри, чи що? У неї щось із зором? Що трапилося?

– Не знаю… А я так розумію, що оця ведуча (весь час забуваю, як її звати), вона от тупо спеціалізується по тупих візаві.

– А це ж старий прикол «знайди подружку страшніше, ніж ти». Це ж стара жіноча хитрість.

– Ну, давай відверто, у цьому випадку це важко буде зробити. Але те, що вона старається, треба визнати й заохотити її. Давай, намагайся. Можна спробувати на теплотрасах пошукати. Там хтось гідний може знайтися.

Уривок випуску з цими коментарями Аліна Доротюк опублікувала в своєму Instagram:

«І все б нічого, адже розбори мають бути. Як і субʼєктивні думки глядачів. Але! Коли я побачила, як два здоровенних дядьки сидять у кадрі й обговорюють мою зовнішність… Ще й серйозно радять пошукати “страшнішу” за себе серед, як я зрозуміла, повій з теплотрас (хоча я б їхню вроду не знецінювала, як і професію). Я раптом задумалася.

Ми так канселили Володимира Остапчука за його — у порівнянні з цими висловлюваннями — “безневинне” “10 із 10”. А якимось Петрову й Іванову, які мають аудиторію аж у понад 500 тисяч підписників на YouTube-каналі, готові спустити їхні абсолютно мізогіністичні висловлювання з рук?».

Як зазначає видання Wonderzine Україна, зараз в оригінальному випуску шоу коментарі про Аліну Доротюк вирізані.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Альона (@alyona.alyona.official)

Блогерку підтримала реперка alyona alyona (Альона Савраненко). Вона виклала інший епізод шоу «Розрив», у якому ведучі розбирали її інтерв’ю Маші Єфросиніній. Під час нього вона розповіла, що її хейтять за рекламу брендів, які вийшли з російського ринку, але самі холдинги цих брендів цього не зробили, при цьому їхню продукцію можна придбати в Україні.

Володимир Петров назвав її «під’їздною хабалкою», а Сергій Іванов запитав, чи посадив би він її «собі на ручки». 

Після скандалу з Аліною Доротюк реперка написала:

«Замість того, щоб приносити реальну допомогу Україні тут і тепер, обговорювати нагальні питання, спрямовувати людей на єднання, правильні думки, вони просто сидять і перемивають кістки жінкам. Яка страшна, яка ні. Яку би посадив собі на ручки, а яку ні. Включно з викривленням фактів та інформації.

Як це було вперше, коли вони згадали про моє інтерв’ю з Машею Єфросиніною. Глядачі у коментарях чітко їм сказали, що вони вирвали фразу з контексту, не додивилися інтерв’ю. І розхитують, і спекулюють незрозуміло на чому.

Я не зреагувала перший раз, але сьогодні ситуація повторилася, бо вони знову згадали журналістку і блогерку, які піднімали тему важливості репостів зборів. Ще й почали вживати якісь свої недоречні жарти. Два дорослі чоловіки».