Великдень, масове повернення українців з-за кордону та програма на День міста: головне за день від Фіртки

Фіртка зібрала для читачів найцікавіші новини вихідних, 4-5 травня.

У Городенці загорілася двоповерхова будівля колишнього підприємства (ФОТОФАКТ)

До місця виклику направили пожежно-рятувальні підрозділи, які встановили, що другий поверх та покрівля будівлі повністю охоплені вогнем, площа пожежі складала 200 м кв. На місці події вогнеборці оперативно локалізували та ліквідували пожежу.

Великдень: що не можна робити у цей день

Вважається, що у цей день не можна лаятися, сваритися, поганословити та бажати іншим зла. Забороняється також засуджувати інших та безбожні думки.

Прикарпатцям розповіли, які медичні пільги передбачені особам з інвалідністю внаслідок війни

Для реалізації свого права на пільги учасник бойових дій перш за все повинен звернутись до сервісного центру Пенсійного фонду за місцем свого проживання для внесення відомостей про себе та членів своєї сім’ї до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.

НАЗК проводить повну перевірку декларацій трьох службовців з Івано-Франківщини

Це — декларації за 2021 рік генерального директора державного підприємства “Виробниче об’єднання “Карпати” Дмитра Втерковського, старшого дізнавача сектору дізнання Калуського відділу поліції Ірини Дембич, а також декларація за 2022 рік старости Ільцівського старостинського округу Верховинської селищної ради Василя Джоголюка.

Цьогоріч Івано-Франківську – 362 роки: програма заходів на День міста

До Дня народження у тиловому місті проходитимуть благодійні заходи на допомогу захисникам.

“Умиваються у копійці і йдуть до церкви”. Як на Гуцульщині святкують Великдень та Світлий тиждень

У неділю вранці, коли люди збиралися до церкви, то старалися, аби не стати босою ногою на підлогу, розповідає Надія. Для цього з вечора ставили хідник чи килим, бо вважали, що тоді ноги будуть здорові й легко все буде. Я цього правила теж дотримуюся, бо якогось року стала босою ногою і важко мені було цілий рік.

Їдуть десятками тисяч: масове повернення українців з-за кордону

А як повідомляє 4 травня 2024 року Західне регіональне управління Держприкордонслужби України, за добу 03 травня західні кордони України з ЄС та Молдовою (у Чернівецькій області) перетнули 70 тисяч осіб та 17 тисяч транспортних засобів.