Відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 30-ої річниці Дня Незалежності України – Новини міста Дніпро та Дніпропетровської області

День Незалежності України – головне державне свято, яке щорічно відзначається 24-го серпня, на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України.

Ця визначна дата навічно увійшла в історію держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу, законодавчо закріпила його вікові, демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

Сьогодні, навпроти Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 30-ої річниці незалежності України.

У заході взяли участь керівники області та міста, представники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, силових відомств, політичних сил, громадського активу та мешканці Дніпропетровщини.

Рятувальники Дніпропетровщини щиро вітають мешканців області з цим визначним святом та бажають миру, міцного здоров’я, невичерпної енергії, безмежного щастя і затишку у родинах, а найголовніше  –  єднання заради досягнення найзаповітнішого – процвітання України!