“Відчуваю себе іншою людиною!”: Ілона Гвоздьова збільшила груди | Шоубизнес

  “Відчуваю себе іншою людиною!”: Ілона Гвоздьова збільшила грудиadmin

Українська танцівниця, педагог-хореограф, учасниця телевізійного талант-шоу “Танцюють всі!” Ілона Гвоздьова поділилась з підписниками радісною новиною, що вона зробила мамопластику — операцію зі збільшення грудей, в приватній клініці Києва. Про це знаменитість повідомила в Instagram.

У своєму емоційному дописі, вона подякувала команді медичних фахівців клініки за їхню увагу, турботу та професіоналізм. Не забула зазначити лікаря, якому висловила глибоку вдячність і побажала міцного здоров’я. Гвоздьова також віддячила своїм друзям, родині та чоловіку за підтримку та розуміння під час цього важливого для неї часу.

  • Я не пʼяна, я щаслива! Дякую усій команді лікарів та медичним працівникам клініки за увагу, турботу і професіоналізм. Ви лікар від Бога, низький уклін вам за ваш труд і ваш талант, бажаю вам міцного здоровʼя аби витримати усі ті емоції щастя жінок, які виходять з вашої операційної палати.Дякую усім моїм друзям, жінкам які підтримали мене — це було важливо. Дякую моїй сімʼї, які проявили розуміння і стали міцним тилом. Ну і звісно дякую своєму чоловіку, який поводиться зі мною наче з кришталевою лялечкою — це так приємно!, — радіє блогерка.

Нещодавно у своєму пості в Instagram знаменитість відверто зізналася в тому, що хоче збільшити груди, щоб “знову почуватися жінкою”:

“Народження діточок, постійний спортивний спосіб життя й останні роки постійного стресу дуже сильно вплинули на мій вигляд тіла! Так, хтось може говорити, ви чудова, спортивна, рельєфна тощо! Звичайно, приємно це чути! Та я бачу в дзеркалі маленьку, худорляву дівчинку-підлітка, яка з кожним новим роком дедалі більше нагадує старшу сестру доньки, ніж жінку! Я довго думала і вагалася з приводу хірургічного втручання, багато пройшла консультацій у різних лікарів, довгі спілкування з психологом і подругами на тему “збільшення грудей”, — ідеться в публікації.