Віддали своє життя за незалежність України. На Прикарпатті відкрили три меморіальні дошки полеглим бійцям

Вчора, 25 квітня, з глибокою скорботою та шаною відкрили меморіальні дошки на честь Миколи Гриджука, Андрія Гриджука та Юрія Татарчука, випускників Слобідської гімназії, які загинули, захищаючи Україну від російського окупанта.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Печеніжинської територіальної громади, пише Фіртка.

“Це були сміливі, мужні та щирі воїни, які віддали найдорожче, своє життя, за свободу та незалежність України. Микола Гриджук – мужній командир, вірний друг, люблячий батько та син, дяк та музикант, якому назавжди 35. Андрій Гриджук – люблячий батько та син, вмілий водій, вірний син своєї країни, якому назавжди 40. Юра Татарчук – люблячий син, електрик-професіонал, молодий юнак сповнений жаги до життя, якому ще жити і кохати, однак йому назавжди 32. Їхній подвиг назавжди залишиться прикладом наслідування для майбутніх поколінь.”, — йдеться у дописі.

Редакція Фіртки висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу непоправної втрати. Світла пам’ять Героям України!

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!

Читайте також:

Війна: як пережити смерть рідних