Відкрили меморіальну дошку на честь воїна Сергія Мельничука

Відкриття меморіально дошки

(Фото – Полтавська ОВА)

Альона Ягольник14 березня 2024, 11:03

Сергій Мельничук захищав країну від окупантів з перших днів повномасштабного вторгнення. Воїн загинув 23 жовтня у Бахмутському районі внаслідок мінометного обстрілу.

Щоб увічнити пам’ять про героя йому встановили меморіальну дошку. Про це повідомили в Полтавській обласній військовій адміністрації 14 березня.

Відкриття дошки вібулося 13 березня у Кременчуці, її встановили на фасаді будинку, де полеглий захисник проживав з сім’єю.

Історія Сергія Мельничука

Сергій Мельничук народився 11 листопада 1977 року у Єрках Черкаської області. Згодом з родиною переїхав у Горішні Плавні. Після закінчення школи вступив у політехнічний технікум у Горішніх Плавнях, а згодом пройшов службу в армії.

Після цього працював на гірничо-збагачувальному комбінаті. З серпня 2015 по квітень 2018 років брав участь в АТО. З початку повномасштабної війни він був командиром групи швидкого реагування «ГРОМ» при Кременчуцькому РТЦК та СП.

Сергій Мельничук загинув 23 жовтня біля селища Курдюмівка Бахмутського району Донецької області під час обстрілу.

Вічна пам’ять українському захисникові!

Нагадаємо, 1 березня у Полтавському фаховому коледжі транспортного будівництва відкрили меморіальну дошку захиснику Роману Ротанову.

Також ЗМІСТ писав, що на фасаді гімназії в селі Дібрівка встановили меморіальні дошки воїнам Івану Гайдару та Віктору Шевченку.

Солдат Іван Гайдар поліг 6 травня 2023 року на Луганщині. На момент загибелі йому було 33 роки. Кілька років тому він одружився, мав плани на життя й опікувався родиною. Прощання з полеглим захисником відбулося 9 травня у Миргороді.

Молодший сержант Віктор Шевченко помер 10 серпня 2023 року в лікарні м. Запоріжжя після отриманих поранень під час виконання бойового завдання.