Відомий черкаський тренер отримав високе звання | Последние новости Черкасс за сегодня

13 вересня 2021, 09:17

Президент України Указом №467/2021 відзначив черкащанинаМихайшла Гуленка державною нагородою з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну діяльність почесне звання заслуженого працівника фізичної культури і спорту України присвоєно Михайлу Гуленку – тренерові-викладачу комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності» Черкаської обласної ради.

Михайло Гуленко – тренер Івана Тищенка, чемпіона ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор 2018 року у м. Буенос-Айрес, та ще багатьох чемпіонів та призерів змагань різного рівня з академічного веслування. Його вихованці, які багато років тому вигравали міжнародні змагання найвищого рівня, уже самі тепер стали тренерами й готують майбутніх чемпіонів.

При цьому Михайло Миколайович продовжує працювати тренером й щоденно протягом десятиріч безпосередньо на воді тренує й готує спортсменів Черкащини.

За інформацією відділення НОК України в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram