Вийшла невидана пісня Шинейд ОʼКоннор, всупереч її небажанню посмертних записів

Невидану пісню The Magdalene Song покійної ірландської співачки Шинейд ОʼКоннор можна почути у фінальному епізоді серіалу «Жінка в стіні».

 

Композитор серіалу Девід Холмс розповів, що Шинейд  дала дозвіл на використання її пісні ще до своєї смерті. Раніше він співпрацював зі співачкою як продюсер.

«Шинейд дозволила використати пісню ще до того, як почалися зйомки. Коли продюсери її почули, вони були вражені, що мають настільки сильну композицію», — сказав Холмс.

Телесеріал «Жінка в стіні» від BBC оповідає історію про сумнозвісні «пральні Магдалини» — християнські установи, які існували з XVIII по XX століття та ставали прихистком для «занепалих жінок». Тужливе звучання The Magdalene Song додає атмосферності фіналу серіалу. 

Сама О’Коннор була поміщена в один із подібних закладів, коли була підлітком. У інтервʼю виданню SPIN у 1990 році вона розповіла, що «ніколи не переживала такої паніки, жаху та агонії як я в тому місці»

Також Шинейд висловлювалася в інтерв’ю People два роки тому, що вона категорично проти посмертного випуску музики.

«Бачите, коли артисти мертві, вони набагато цінніші, ніж коли вони живі. Тупак випустив набагато більше альбомів після своєї смерті, ніж коли-небудь живий, тому це щось жахливе, що роблять звукозаписні компанії», — пояснила співачка.

Ми писали про складне життя Шинейд О’Коннор, у якому розповідали про  значущі події посприяли становленню співачки.

Джерело: newsroom.vn.ua