Вийшли пісні фіналістів Нацвідбору на «Євробачення-2024». Слухаємо

11 січня в Києві відбулося жеребкування, що визначило порядок виступів фіналістів Нацвідбору на «Євробачення-2024». Також були презентовані конкурсні пісні учасників.

Артисти виступатимуть у такому порядку:

 1. YAKTAK — Lalala
 2. INGRET — Keeper
 3. NAZVA — Slavic English
 4. ANKA — Палала
 5. Drevo — Endless chain
 6. alyona alyona & Jerry Heil — Teresa & Maria
 7. MÉLOVIN — DREAMER
 8. SKYLERR — Time is running out
 9. Ziferblat — Place I Call Home
 10. YAGODY — Tsunamia
 11. NAHABA — GLASSS

Після жеребкування і пресконференції на YouTube-каналі «Євробачення Україна» презентували пісні учасників. Їх усі, крім пісні INGRET, уже можна послухати на цифрових платформах.

Фіналісти гурт NAZVA вже презентували кліп на свою пісню Slavic English. У відео учасники дуету спробували себе в ролях вчителів, поп-зірок, Шерлока Голмса і доктора Ватсона серед дітей-бунтівників, які не хочуть підкорятись системам.

Фінал Національного відбору відбудеться 3-го лютого у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця відбору й представника України на «Євробаченні-2024» визначать за результатами голосування журі й глядачів. Склад журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування.

Конкурс пройде у травні в місті Мальме, Швеція. Фінал відбудеться на стадіоні Malmö Arena 11 травня. Півфінали заплановані на 7-ме та 9-те травня.