Вийшов новий трейлер біографічного фільму «Боб Марлі: Одна любов»

У мережі з’явився другий трейлер біографічного драматичного фільму «Боб Марлі: Одна любов», створеного у партнерстві з родиною легендарного музиканта.

Стрічка заснована на житті Боба Марлі та покаже його шлях до світової музичної зірки, важливого голосу покоління, ікони растафаріанства та популяризатора ямайської культури. У фільмі також згадується замах на вбивство музиканта в 1976 році.

«Ви чули музику та думаєте, що знаєте цю людину. Але чи справді ви розумієте, через що він пройшов і які моменти сформували його в людину, якою він став?

Цей фільм вперше покаже, як це — бути поруч із легендою, бачити його біль, його горе, його радощі та спокути», — Зіґґі Марлі, старший син музиканта. Він та інші родичі Боба Марлі виступили продюсерами фільму.

Режисер стрічки — Рейнальдо Маркус Ґрін. Його робота «Король Річард» (2021) про батька тенісисток Вільямс була номінована на «Оскар» як найкращий фільм. Боба Марлі зіграв Кінґслі Бен-Адір, відомий ролями у серіалі «Гострі картузи» та фільмі «Барбі», а його дружину Ріту — Лашана Лінч («Капітан Марвел», «007: Не час помирати»).

Назва фільму відсилає до однойменної пісні Боба Марлі One Love та концерту за мир, який пройшов 22 квітня 1978 року на Національному стадіоні у Кінгстоні, Ямайка. 

В український прокат «Боб Марлі: Одна любов» має вийти 11 січня 2024 року.