Віра Брежнєва вважає, що зробила помилку, коли розлучилася з Меладзе

Українська співачка Віра Брежнєва відкрила своє серце в новому інтерв’ю, де поділилася думкою про те, що вчинила помилку, коли розлучилася з Меладзе.

Віра Брежнєва – відома українська співачка, телеведуча, актриса та модель. Відома своєю успішною музичною кар’єрою, Віра стала популярною завдяки хітам таким як “Любовь спасет мир”, “Исчезаю без следа”, “Бессоница”, “Не будите спящую собаку” та іншим.

Вона також відома своїми ролями в українських фільмах та серіалах, таких як “Мамочки”, “Таємниці господарки таємничої”, “Любов у великому місті” та інші. Віра Брежнєва також була учасницею телешоу “Танці з зірками” та “Голос країни”

Віра Брежнєва знову прокоментувала розлучення з Меладзе

Однією з найважливіших подій у житті Віри стало розлучення з композитором Костянтином Меладзе. Це рішення було для неї надзвичайно складним, і вона відчувала велику вдячність за все, що вони разом пережили. Вона зазначила, що вирішила відпустити образи та примиритися з “помилкою”, розглядаючи її як урок.

У інтерв’ю Віра Брежнєва зазначила, що після одного з складних періодів у її житті, ймовірно, пов’язаного з розлученням з Костянтином Меладзе, вона оговтувалася півтора року. Співачка порадила жінкам не залишатися в ролі “жертви”, але дати собі час на те, щоб пожуритися, поплакати, обговорити проблему з близькими та набратися сил.