Вірджил Абло зіграє діджей-сет у Києві | Новости музыки

Вірджил Абло виступить у "Куренях"

Вірджил Абло, одна з найвпливовіших фігур модної індустрії, приїжджає в Київ. Він зіграє діджей-сет у “Куренях” 5 вересня 2021 року.

Вірджил Абло

Музика займає велике місце у творчості креативного директора Louis Vuitton і засновника бренду Off-White. Популярність у якості діджея прийшла до Вірджила Абло задовго до кар’єри модельєра  протягом останніх 20 років він встиг відіграти на вечірках у рідному Чикаго, у культовому DC-10 на Ібіці, в Лондоні та більшості головних клубів світу.

Тепер на черзі  Київ.

Юність Абло пройшла у Чикаго, де музика завжди залишалася його головним захопленням, а за діджейський пульт Вірджил вперше став у 18 років. Окрім рідного міста, на музичні смаки Абло відчутно вплинув Каньє Вест  друг та близький колега, з яким Абло багато років працював пліч-о-пліч в ролі креативного директора.

Вірджил Абло періодично викладає в мережу власні онлайн-сети, в інтернеті можна знайти чимало його радіоедітів, а на WorldwideFM регулярно виходять його компіляції під назвою Imaginary Radio Station. Для Вірджила не існує стилів, тому у його добірках можна почути музику будь-якого напрямку  від соулу та хіп-хопа до класики американського хауса.

Дізнайтеся більше про виступ Вірджила Абло у Києві за посиланням.

 


Источник