Віталій Кім зустрівся зі Спеціальним уповноваженим МЗС Греції з питань України Спірідоном Ламбрiдiсом » Миколаївський Оглядач


У вівторок, 21 травня, у Миколаїв з робочим візитом прибула іноземна делегація на чолі зі Спеціальним уповноваженим Міністерства закордонних справ Греції з питань України Спірідоном Ламбрiдiсом.

Під час візиту відбулася зустріч з начальником Миколаївської обласної військової адміністрації Віталієм Кімом та його заступником Миколою Маріновим, начальником департаменту економічного розвитку та регіональної політики ОВА Олександром Корольовим та позаштатним радником першого заступника начальника ОВА Дмитром Тарасенком.

Основними темами обговорення стали співробітництво між Україною та Грецією у сфері відновлення регіону, розвиток бізнес-зв’язків та організація грецькою стороною відпочинку влітку для дітей вразливих категорій в Греції.

Очільник області Віталій Кім підкреслив важливість такої співпраці.

«Відновлення нашого регіону після ворожих обстрілів є пріоритетом й підтримка міжнародних партнерів, таких як Греція, є надзвичайно важливою. Ми вдячні за можливість співпраці та допомогу у відновленні нашої економіки та підтримці наших дітей», – зазначив він.

Спірідон Ламбрiдiс, своєю чергою, висловив підтримку Україні та готовність Греції сприяти відновленню інфраструктури та економіки регіону.

«Ми готові співпрацювати для відновлення Миколаївщини та забезпечити дітям, які постраждали від війни, можливість безпечного відпочинку в Греції», – сказав він.

Зазначимо, що до складу делегації увійшли Генеральний консул Грецької Республіки в м. Одеса Дімітріос Дохтсіс та Почесний консул Грецької Республіки в м. Херсон Пантеліс Бумбурас.