Влада США ввела нове правило видачі грін-карт

Якщо мігранти мають намір отримувати соціальну допомогу, то у в'їзді їм буде відмовлено. Також це правило стосується тих, хто вже проживає в США.

Адміністрація США випустила в понеділок розпорядження, що посилює правила видачі грін-карт (права на постійне проживання) тим іноземцям, які, за оцінкою американської влади, з великою часткою ймовірності будуть покладатися на державні допомоги. Про це повідомив у понеділок на брифінгу для журналістів у Білому домі в. о. директора Служби з питань громадянства та імміграції при Міністерстві внутрішньої безпеки (МВБ) США Кен Кучинеллі, інформує Ukr.Media.

«Правило перешкоджає тому, щоб іноземці, які можуть з великою ймовірністю стати особами, які перебувають на утриманні держави, приїжджали в Сполучені Штати і отримували грін-карту», — сказав він.

За словами Кучинеллі, новий документ дає чітке визначення особи, яка перебуває на утриманні держави, — це «людина, яка отримує одну або більше допомогу від держави протягом понад 12 місяців за період до 36 місяців». «Отримання двох різних допомог за один і той же місяць буде розцінюватися як два місяці» одержання допомоги, також уточнив він.

При вирішенні питання про надання права на проживання на території США влади країни тепер будуть прагнути визначити ймовірність того, що людина може стати тягарем для суспільства. Тим, хто не відповідатиме критеріям, буде відмовлено у в'їзді, а вже проживаючим у країні іммігрантам, які не зможуть довести свою фінансову самостійність, не вдасться продовжити перебування. «Це правило буде стосуватись, з точки зору Служби з питань громадянства та імміграції, майже 400 тис. осіб на рік», — підкреслив Кучинеллі.