Водіям Дніпра назвали 4 ознаки шахрайства на автосервісі | |

Звертаючись до автосервісу, важливо бути пильними та знати, на які ознаки шахрайства слід звернути увагу. Про це повідомляє “Дніпро Оперативний”.

Експерти рекомендують звернути увагу на такі моменти:

  • Зростання ціни по ходу виконання робіт: якщо ціна ремонту постійно збільшується без пояснення причин або попередньої оцінки, це може бути ознакою обману. Наполегливо рекомендуйте майстру заздалегідь надати детальну кошторис з переліком усіх необхідних робіт та запчастин, а також чітко визначити терміни виконання ремонту.
  • Раптовий вихід з ладу раніше справних механізмів: слід насторожитися, якщо механік стверджує, що раніше справні частини вашого авто раптово вийшли з ладу або потребують заміни. Запитайте пояснення та другу думку щодо необхідності заміни цих деталей.
  • Раптове зростання цін на запчастини: не погоджуйтесь на заміну запчастин, ціни на які в автосервісі раптово й без пояснення значно збільшуються. Порівняйте запропоновані ціни з ринковими стандартами або самостійно пошукайте запчастини в інших магазинах.
  • Постійне затягування термінів ремонту: не дозволяйте сервісному центру постійно затягувати терміни ремонту без пояснення причин. Вимагайте чіткої інформації про прогрес робіт та причини затримок. Ви маєте право забрати автомобіль з сервісу, якщо терміни ремонту необґрунтовано затягуються.

Довіряйте своє авто лише перевіреним сервісам з хорошою репутацією. Також не варто соромитися задавати питання та вимагати пояснень від майстрів. Крім того, якщо ви помітили підозрілі ознаки, то краще буде звернутися до іншого автосервісу для отримання іншої думки.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпрі паркування на майданчиках біля зон відпочинку знову платне. Також ми писали, що у Дніпрі на місяць обмежать рух транспорту на площі Соборній.