Воїн Юрій Няйко з Полтавщини загинув на Донеччині – ПОЛТАВА СЬОГОДНІ

Обкладинка_свічка_дата (2)Альбіна Ковпак09 лютого 2024, 13:02

Юрій Няйко боронив Україну з серпня 2023 року. Згодом батько двох дітей повернеться додому на щиті.

Про це повідомили у Кобеляцькій громаді. Воїн Юрій Няйко загинув 1 лютого.

Бойовий шлях Юрія Няйка

Воїн народився 13 лютого 1973 року в селі Комарівці Чернівецької області. У 1978 року родина захисника переїхала до села Підгора колишнього Кобеляцького району.

Навчався чоловік у Кобеляцькій загальноосвітній школі № 2, потім здобув фах машиніста-тракториста у СПТУ-43. Тривалий час працював за спеціальністю у колгоспі «Прапор». Далі працював на оптовій базі «Два куми» та на олійниці.

З підліткового віку Юрій Няйко займався футболом. Він працював інструктором по спорту Підгорянської сільської ради та грав у складі команд з футболу «Кірове», «Колос», «Прапор», «Друзі» – збірна команда ветеранів футболу Кобеляцької громади.

Захисник також має має спортивні нагороди. Однією з таких є «Шкіряний м’яч», яку він отримав на Всеукраїнських змаганнях з футболу.

У серпні 2023 року військовослужбовця мобілізували до піхотної роти, проте 1 лютого життя воїна обірвалося. Воїн Юрій Няйко загинув під час виконання бойового завдання поблизу Богданівки, що на Донеччині.

Вічна пам’ять герою.

Згадаймо імена полеглих за Україну воїнів-земляків

На щиті до Полтавщини повернеться воїн Олександр Пантеленко. Життя захисника обірвалося на Донеччині. Загинув захисник під час виконання службових обов’язків в Авдіївці. Це сталося внаслідок скидання противником керованої авіаційної бомби. 

8 лютого у Полтаві відбулася траурна церемонія прощання з головним сержантом Віталієм Пашком. Воїн Віталій Пашко помер у шпиталі унаслідок поранень, яких зазнав під час мінометного обстрілу на Донеччині. З воїном прощалися у Свято-Успенському соборі у Полтаві.

З початком повномасштабної війни Валерій Бандурко боронив Полтавщину в складі добровольчого формування, а у лютому торік став до лав Збройних сил. Життя воїна обірвалося під час обстрілу на Донеччині.