Володимир Сальдо вірить, що правобережна Херсонщина хоче стати частиною Росії

620 Хотіти не шкідливо, шкідливо не хотіти, але це не про Херсонщину та РФ

Володимира Сальдо іноді осяюють такі думки, до яких звичайна людина просто не дійде згідно законів логіки. Скажімо, він цілком серйозно вважає, що Херсонська область по обидва береги Дніпра має бути частиною однієї держави, і це не Україна.

Район.Херсон з окупаційних медіа дізнався, що головний колаборант під час пропагандистського телевізійного ефіру досить оригінально порівняв окуповані та деокуповані території Херсонщини. На його думку, мешканці лівобережжя творять історію і продуктивно працюють навіть під обстрілами ЗСУ (хоча стріляють, звісно, не українці). А от по інший бік річки люди через політику української влади ледве виживають.

Сальдо в тому числі через це зауважив, що Херсон і вся правобережна частина області мріє увійти до складу Росії. Це звучить дивно на фоні того, що мешканці правого берегу самі допомагали виганяти з власних земель росіян як в лавах ЗСУ, так і в тилу. Та й сенсу приєднуватися до території, де рівень життя є значно нижчим, немає.

Читайте також:

Сальдо публічно назвав Зеленського «кривавим неонацистом». Сальдо вирішив використати родину Стремоусова в якості облич свого нового піар-проєкту.