Ворожі обстріли забрали життя двох воїнів з Полтави

Прощання з воїнами у Полтаві 12 вересня.

Фото – Полтавська міська рада

Євгеній Даценко12 вересня 2024, 15:09

У Полтаві провели в останню путь захисників Володимира Мосієнка та Олександра Воскобойника, які загинули на Донецькому напрямку.

Прощання відбулося 12 вересня біля Свято-Успенського собору в Полтаві. Про це повідомили на сайті Полтавської міської ради.

Прощання. Фото: Полтавська міська радаПрощання. Фото: Полтавська міська рада

Володимир Мосієнко народився 27 грудня 1984 року, проживав у Полтаві. На фронті воїн служив у мотопіхотному взводі, захищав Україну від окупантів.

На фото - Володимир Мосієнко. Фото: Полтавська міська радаНа фото – Володимир Мосієнко. Фото: Полтавська міська рада

Під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку отримав поранення від ураження ворожим FPV-дроном. Воїн помер 4 вересня у лікарні після довготривалого лікування.

Олександр Воскобойник народився 29 липня 1979 року, проживав у Полтаві. На фронті служив на посаді водія-електрика стрілецької роти. Загинув 8 вересня внаслідок ураження ворожим FPV-дроном в на Донецькому напрямку.

На фото - Олександр Воскобойник. Фото: Полтавська міська радаНа фото – Олександр Воскобойник. Фото: Полтавська міська рада

Побратими згадують захисника, як гарну людину:

«Він був людиною радості. Завжди на позитиві, завжди підставить дружнє плече. Просто гарна людина. Не помирає той, кого памʼятають. Ти будеш завжди в наших серцях», – пишуть побратими захисника.

Вічна пам’ять українським захисникам!

Квіти. Фото: Полтавська міська радаКвіти. Фото: Полтавська міська радаПрапори з іменами загиблих воїнів неподалік Свято-Успенського собору. Фото: Полтавська міська рада.Прапори з іменами загиблих воїнів неподалік Свято-Успенського собору. Фото: Полтавська міська рада.

Згадаймо імена загиблих на фронті земляків

Володимир Костюк – сержант, старший навідник гранатометного відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки. Він загинув 30 липня 2022 року внаслідок наступально-штурмових дій противника поблизу Бахмута на Донеччині.

Тіло сержанта вдалося ідентифікувати за допомогою молекулярно-генетичного аналізу, про що свідчить висновок експертизи від 20 червня цьогоріч.

Олександр Коваль захищав Україну з перших днів повномасштабного вторгнення. Служив у складі 116-ї бригади ТрО, мав звання молодшого сержанта. Загинув під час виконання бойового завдання на фронті.

Підполковник Володимир Артеменко став на захист України на початку повномасштабного вторгнення. Обставини загибелі воїна не розголошують. Про дату прощання з героєм стане відомо згодом.

Юрій Шаптала народився 26 червня 1981 року в селі Вільхуватка Чутівської громади. Від початку повномасштабного вторгнення чоловік вдруге взяв до рук зброю. У війську мав посаду командира механізованого відділення. Через понад два роки служби життя воїна обірвалося поблизу Макіївки на Луганщині.

Олександр Качаненко народився 2 жовтня 1980 року та жив у Клепачах. З початком повномасштабної війни служив на посаді командира танка танкового взводу танкового батальйону в складі окремої механізованої бригади. 8 вересня головний сержант отримав несумісні з життям поранення внаслідок влучання в танк ворожого дрона.